מועדון שגרירים ככלי לגיבוש קהילה ופיתוח קהלים - funia

מועדון שגרירים ככלי לגיבוש קהילה ופיתוח קהלים

פורסם ב- 01 October 2019 על ידי FUNIA • 3 תגובות • 4 לייקים

במסגרת עבודתנו עם לקוחות מתחומים שונים ומגוונים, הפוקוס שלנו ב”פוניה” הוא תמיד על האנשים שמאחורי היצירה.

אחד מהפרויקטים היותר מרגשים שאנחנו מלווים בשנים האחרונות הוא הקמת פלטפורמת “קסם המדבר”. במה ווירטואלית שהקמנו, ודרכה אנחנו מנגישים את היצירה והעשייה של תושבי ותושבות רהט ולקייה, במטרה לקדם תיירות מתקדמת, מעורבת ומעוררת השראה.

נעמה אלסענא (במרכז) מקימת עמותת רקמת המדבר, ביחד עם שותפותיה לקולקטיב הודא וחיסין. “הבנו שאנחנו חייבות לפעול בקהילה – ולאפשר לנשים להתפרנס בעצמן”

אנחנו מאמינים בחשיפה של קול אישי, והקול הזה בא לידי ביטוי גם בצילום דומם, על ידי דיאלוג עם הלקוחות שלנו, שהם יותר מלקוחות, אלא שותפים לעשייה.

חוסנייה אבן ברי במתפרה שהקימה בביתה ברהט, מארחת, מעבירה סדנאות ומוכרת את עיצוביה.

הכלל הראשון שלנו הוא תמיד לנסוע, להבין, לפגוש ולהכיר מקרוב את האנשים, החומרים והמוצרים שאנחנו חושפים בפניכם, וזהו גם הבסיס לצילום טוב, שמסקרן ומעורר שאלות וחשקים. קשר עין, הכרות, דיאלוג.

אלהלאם כמלאט, תושבת השכונה האפרו בדואית ברהט, ביחד עם בנות משפחתה מארחת ומסיירת ברחבי רהט במטרה להציג את העיר על מורכבויותיה מנקוגות מבט שונות.

הערוץ הווירטואלי שיצרנו ביחד ועבור נשות לקייה מתמקד בעשייה האישית והקולקטיבית של תושבות האזור, ומזמין אתכם תמיד לבוא ולראות במו עיניכם, וגם לצלם. אבל אל תשכחו לתייג 🙂